top of page
Sanki Her Şey Biraz Felaket' i Birlikte İzliyoruz!
Sanki Her Şey Biraz Felaket' i Birlikte İzliyoruz!

13 Ara Çar

|

Sanko Park Avşar Sineması

Sanki Her Şey Biraz Felaket' i Birlikte İzliyoruz!

Umut Subaşı'nın ilk uzun metraj filmi vizyona girmeden önce Sanki Her Şey Biraz Felaket' i birlikte Başka Çarşamba' da izliyoruz! Sanko Park Avşar Sineması'nda 13 Aralık Çarşamba günü saat: 20:15 seansında birlikte izleyip sonrasında beyran içerek film üzerine konuşuyoruz.

Saat ve Yer

13 Ara 2023 20:15 – 23:50

Sanko Park Avşar Sineması, Sarıgüllük, Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı Sanko Park AVM No:28 S345, 27060 Şehitkamil/Gaziantep, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Biletleri buradan online olarak satın alabilirsiniz. Bilet alırken Gaziantep Sanko Park Avşar sinemasını seçmeyi unutmayın!  Vizyondan önce özel gösterim olduğu için tek gün tek seanstır! ;)

Sanki Her Şey Biraz Felaket' in aldığı ödüllerden bazıları:

  • Rotterdam International Film Festival - Seyirci Ödülü - 2023  Adana Altın Koza Film Festivali - En İyi Film -2023  
  • Cinemamed Akdeniz Filmleri Festivali Jüri Özel - 2023  
  • İstanbul Film Festivali Jüri Özel - 2023  

Filmin Özeti:

İstanbul'da yaşayan yirmili yaşlardaki dört gencin hayatına odaklanıyor. Zeynep, güncelik hayatın getirdiği sorunlarla baş etmeye çalışan, kendisini yalnız hisseden bir üniversite öğrencisidir. Ev arkadaşı Ayşe ise Türkiye'de kendisi için bir gelecek göremediği için yurt dışına gitmenin yolunu arar. Mehmet, ortalama üzeri bir geliri olmasına rağmen bundan memnun olmazken, arkadaşı Ali işi olmadığı için ailesiyle birlikte yaşamak zorunda kalmasından muzdariptir. Yaşanan bir takın tesadüfler onların bir araya gelmesine neden olur.

Umut Subaşı'nın ilk uzun metraj filmi vizyona girmeden önce Sanki Her Şey Biraz Felaket' i birlikte Başka Çarşamba' da izliyoruz! Sanko Park Avşar Sineması'nda 13 Aralık Çarşamba günü saat: 20:15 seansında birlikte izleyip sonrasında 22:00' de Varil Çorba'da (Gazimuhtar Şubesi) beyran içerek -evet beyran içerek :) - film üzerine konuşuyoruz. 

Filmin fragmanını izlemek isteyenleri buraya alalım.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page